گروه صنعتی مهندسی سُلگی
سرمایه گذار ، مشاور و مجری پروژه های فرهنگی ، تفریحی ، ورزشی ، سینمایی و شهربازی

 همراه : 1138242-0912 
 


گروه صنعتی سُلگی گروه صنعتی سُلگی گروه صنعتی سُلگی گروه صنعتی سُلگی گروه صنعتی سُلگی گروه صنعتی سُلگی گروه صنعتی سُلگی

گروه صنعتی مهندسی سُلگی

گروه صنعتی مهندسی سُلگی با 40 سال تجربه ی کاری، مفتخر است که از 4 دهه قبل تا امروز موفقیت های زیادی را در زمینه ی احداث پروژه های فرهنگی، تفریحی، ورزشی و به صورت تخصصی و علمی در راستای  سرمایه گذاری و ساخت شهربازی های روباز، سالن های سر پوشیده، تولید دستگاه های مختلف شهربازی، بدست آورده است. این گروه با بکارگیری مجموعه فنی متخصص و مجرب(با مدارک علمی از داخل و خارج کشور) توانسته خدمات فراوانی را در زمینه مشاوره، سرمایه گذاری و اجرای پروژه های مطرح کشور همچون:

1-     احداث مجتمع های تفریحی، رفاهی و توریستی مدرن و کمپ های اردویی پیشرفته

2-    شهربازی های روباز در سطح وسیع و مدرن

3-    شهربازی های سرپوشیده با تجهیزات روز دنیا

4-    پارک های آبی روباز و سر پوشیده

5-    راه اندازی مجتمع های سینمایی چند بعدی و غیره ... را ارائه دهد.

این گروه ضمن دارا بودن توانایی و تجارب بسیاری در امور فوق در زمینه طراحی مبلمان شهری بازسازی اماکن عمومی، فرودگاه­ها و فروشگاه ها و ساخت انواع پل های متحرک، از ابتدای پروژه تا مرحله ی راه اندازی و بهره برداری که شامل مراحل مشاوره، طراحی، محوطه سازی، راه اندازی تأسیسات برقی و مکانیکی و...  می باشد نیز فعالیت دارد.

لازم به ذکر است این گروه با توجه به سوابق و توانمندی های ذکر شده اولین مجموعه ای است که اقدام به برپایی شهربازی های پرتابلی که دارای کمترین خطر و میزان مصرف برق با حداقل مساحت و کمترین زمان تجهیز (48 ساعت) نموده است.

بخش کوچکی از کارنامه ی درخشان 40 ساله گروه صنعتی مهندسی سُلگی با شرکت های حقیقی و حقوقی و ارگان ها و ادارات دولتی بصورت مشارکتی و پیمانی بوده که تا به حال صدها دستگاه تفریحات سالم و اماکن فرهنگی و پروژه های موفق شهربازی های فصلی (روباز) و سالن های سرپوشیده چهارفصل (شهربازی، سینمایی، ورزشی) فعالیت، مدیریت، اجرا، مشاوره و سرمایه گذاری داشته که این کارآفرینی موجب  اشتغال زایی فراوان نیز گشته است. این گروه هم اکنون در چند مجموعه ی بزرگ فرهنگی، ورزشی، تفریحی و سینمایی و شهربازی های روباز سرپوشیده مدیریت و مشارکت دارد.

با امید تلاش و موفقیت های روز افزون . محمد مراد سُلگی
   
solgi , solgi group , وسایل شهربازی , ماشین برقی , باغلار باغی , واردات , لونا پارک , game , investor , Consultant , executive , recreation , sport project , Cinema , funfair , دیزنی لند , disni land، پارک ، شهربازی ، سازنده دستگاه ، فروش دستگاه ، مجتمع های تفریحی